Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BUSH ve ŞOförü

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

BUSH ve ŞOförü Empty
MesajKonu: BUSH ve ŞOförü   BUSH ve ŞOförü Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 12:38 pm

George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:

"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.

Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir domuzu ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.

Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.

Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim:
Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü

Very Happy:D
http://smgforum.tr.cx
€$K!Y@

€$K!Y@

Erkek Mesaj Sayısı : 59

BUSH ve ŞOförü Empty
MesajKonu: Geri: BUSH ve ŞOförü   BUSH ve ŞOförü Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 1:00 pm

Çok sağ ol ya iyi güldüm Very Happy
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

BUSH ve ŞOförü Empty
MesajKonu: Geri: BUSH ve ŞOförü   BUSH ve ŞOförü Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 1:10 pm

sende sağol Very Happy
http://smgforum.tr.cx
Misafir
Misafir

BUSH ve ŞOförü Empty
MesajKonu: Geri: BUSH ve ŞOförü   BUSH ve ŞOförü Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 11:09 am

Sabah kahvaltısında Fadime Temel’e anlatıyordu:
“Geceki gök gürültüsünü duymadın mı?”
Temel:
“Hayır duymadım…”
Fadime hayretle:
“Nasıl duymazsın?Bir şimşekler çaktı,bir gökler gürledi kiii …Aman Yarabbi…”
Temel öfkelendi:

“Niye beni uyandırmadın?Benim şimşek çakarken uyuyamadığımı bilmez misin
Temelin doğum günüymüş
temel dursuna:
ula dursun öyle bir şey yapıyim ki hem pahalı olmasınhem bizim memurlar sevinsin hemde gazeteler uzun uzun yazsın
dursun cevap vermiş:
öyleyse intihar et hemucuz olur hem memurlar sevinir hem de gazeteler uzun uzun yazar

BUSH ve ŞOförü
1 sayfadaki 1 sayfası