Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?

5 posters
YazarMesaj
cobraonur93

cobraonur93

Erkek Mesaj Sayısı : 54

Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Empty
MesajKonu: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 1:24 pm

Eğer kadınları bir türlü anlayamamaktan yakınıyorsanız, işte size ipuçları...Yazıya bir göz atarak, en azından birkaç konuda onların şifrelerinı kırabilirsiniz!

Söylediği: "Sinirli değilim."

Demek istediği: "Sinirliyim."

Eğer dudaklarını sıkarak "Sinirli değilim" diyorsa, sizin başınıza öreceği çorabı düşünüyordur. Sinirini geçirmek için, soru sormayı bırakıp bir an önce yüzünü güldürecek bir şeyler yapmanız gerekir. İşin zor yanı, kadınlar sinirlendikleri konuları asla unutmazlar. Bu yüzden sinirlerini yatıştırdıktan sonra konuyu sakince çözmeye çalışmanız yerinde olur.

Söylediği: "Seni kardeşim gibi görüyorum."

Demek istediği: "Senden hoşlanmıyorum."

Muhtemelen sizden hoşlanmıyor ya da hayatında başka biri var. "Bunu bana doğrudan söyleyebilirsin" ruh haline hiç kapılmayın, çünkü kadınlar bu tarz bir söylemin daha kırıcı olduğunu düşünürler. Böylesi durumlarda ona karşı bir adım daha atmamanız gerekir, yoksa kaçan kovalanır durumu yaşanacaktır!

Söylediği: "Arkadaşlarını seviyorum ama..."

Demek istediği: "Arkadaşlarını sevmedim."

Arkadaşlarınızın hareketlerinden hoşlanmıyor belli ki... Onlarla zaman geçirmenize karışmak istemiyor. Siz de bilinçli bir erkek olarak onu peşinizden her yere sürüklemeyin. Yanlış anlaşılmasın, "Gelir misin" diye sormayı da ihmal etmeyin.

Söylediği: "Benimle yeteri kadar ilgilenmiyorsun!"

Demek istediği: "Benim ve ilişkimiz hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum."

ALINTIDIR.

Çok konuşmayan erkekler hakkında kadınların düşüncesi de sabittir. Bu yüzden farklı yollar deneyerek ağzınızdan laf almaya çalışırlar. Cımbızla da olsa! Bu cümle ile aklındaki soruyu yanıtlamanızı isterler, ama tabii ki böyle bir şey asla olmaz! Yapmanız gereken bu gizli soruya bir şekilde yanıt vermenizdir, aksi halde aynı soruyu farklı şekillerde sormaya devam eder.

Söylediği: "Nasıl görünüyorum."

Demek istediği: "Daha çok ilgiye ihtiyacım var!"

İlişkiniz hakkında aklına takılan soru işaretleri var ve kesinlikle kendisiyle yeterince ilgilenmediğinizi, ondaki değişiklikleri fark etmediğinizi düşünüyor! Böyle düşünen bir kadın ilgisizlikten sıkılmıştır. Yapmanız gereken beğenmemiş olsanız bile "Üzerindeki sana çok yakışmış" demenizdir. Tabii bu sözcükler biraz da gerçeğe dayanmalıdır, çünkü samimiyetinizi test ediyor olacaktır.

yardımcı olduysam ne mutlu
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 1:30 pm

Hocam sağol paylasım içinde sanki kızlara saygısızlık oluyor?
http://smgforum.tr.cx
mrtzn
Admin
mrtzn

Erkek Mesaj Sayısı : 637

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 3:45 pm

adminim orasını bilemem ama belki işe yarar kızlar tepki vermezse durur ?? Very Happy
cobraonur93

cobraonur93

Erkek Mesaj Sayısı : 54

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 9:52 pm

bu yazdıklarımı bütün kızlar ve erkekler okusun ilerde lazım olabilir öncelikle MERT OZAN arkadaşımız okusun sevgilisi yokta o bakımdan
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 12:11 am

valla yok yav
grkn

grkn

Erkek Mesaj Sayısı : 131

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 10:13 pm

bunlar bilimsel araştırmayla yok yazıyla olacak işler değil...her zaman için kendiniz ve samimi olun...xdxd afro
de ja vu

de ja vu

Kadın Mesaj Sayısı : 179

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 10:23 pm

gürkan ne iyi ettnde foruma geldin walla ii cvptı kutlarım seni ordakilerin %60 doğru aslında üstüme alınmasamda bir çok kız arkadasım böyle ancak genelleme yapmamız yanlış olur... bu arada mertin bunlara hiç amaaa hiççç ihtiyacı yok zaten kimse merak etmesin.. Laughing Laughing
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 10:48 am

sağol dostum benim Very Happy

ben ya ben ya ben ya Very Happy Razz
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 1:52 pm

bence doğal ve dürüst olmak iyi kızların tercihi
http://smgforum.tr.cx
de ja vu

de ja vu

Kadın Mesaj Sayısı : 179

MesajKonu: Geri: Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?   Kızları Çözmek Lazım Değil Mi? Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 4:45 pm

yani Wink

Kızları Çözmek Lazım Değil Mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik mi değil mi? :):)