Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ne deSem Ki..

3 posters
YazarMesaj
LenTyX

LenTyX

Erkek Mesaj Sayısı : 20

Ne deSem Ki.. Empty
MesajKonu: Ne deSem Ki..   Ne deSem Ki.. Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:05 pm

mert çok yzı tiplerine Karışıosn okuyamıomusn sornmu var :S böle üye kaybedersn her bSiye karısRsan ..

Msla :
mrtzn demiş ki:
hoş geldin onur ama yazmana dikkat edersen iyi olur
mrtzn
Admin
mrtzn

Erkek Mesaj Sayısı : 637

Ne deSem Ki.. Empty
MesajKonu: Geri: Ne deSem Ki..   Ne deSem Ki.. Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:24 am

har bişeye karşılık değildir bu elimizden geltiğince TÜRKÇE konuşmaktır tamam herkesin hataları olabilir sonuçta biz öğrenciyiz az buçukta olsa yazım kurallarını bilmeliyiz derim o nedenle. bu arada sorunun bende değilde öküz türkçesiyle konuşan ve yazan arkadaşlarda olduğunu düşünüyorum !!!
ahmygmr

ahmygmr

Erkek Mesaj Sayısı : 37

Ne deSem Ki.. Empty
MesajKonu: Geri: Ne deSem Ki..   Ne deSem Ki.. Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 7:51 pm

mrtzn demiş ki:
har bişeye karşılık değildir bu elimizden geltiğince TÜRKÇE konuşmaktır tamam herkesin hataları olabilir sonuçta biz öğrenciyiz az buçukta olsa yazım kurallarını bilmeliyiz derim o nedenle. bu arada sorunun bende değilde öküz türkçesiyle konuşan ve yazan arkadaşlarda olduğunu düşünüyorum !!!

çok doğru ilk defa benimle aynı şeyi düşünen birini görüyorum g yi k yi q yapmak bize birşey kazandırmaz ya demek yerine yha demek seviyorum yerine sefiyorum demek kime ne kazandırıyor türkçemizi amerikancıklaştırmayalım her fırsatta tayyip e abd ye geçirenler daha türkçe konuşmuyorlar o heriflerden farkı kalmıyor

*Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

" Mustafa Kemal ******"
https://www.facebook.com/ahmygmr

Ne deSem Ki..
1 sayfadaki 1 sayfası