Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??

4 posters
YazarMesaj
biLgeSu

Kadın Mesaj Sayısı : 129

DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Empty
MesajKonu: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 1:46 pm

Aldığınız werdiğiniz yaptığınız hiç bi şeyden sorumlu tutulmucaksınız!!!!
mrtzn
Admin
mrtzn

Erkek Mesaj Sayısı : 637

DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Empty
MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 1:52 pm

ya direk bi arabaya atlar vatan bilgisayara gider arabayı yükler eve döner oyun yükler ve oynardım Very Happy yada yanıma birini bulmaya yada üretmeye çalışırdım Very Happy
€$K!Y@

€$K!Y@

Erkek Mesaj Sayısı : 59

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 12:11 pm

elime gazlı kalem alırdım kızılaya giderdim herkesin suratını boyardım bir gün sonra da gülerdim Very Happy
€$K!Y@

€$K!Y@

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 12:13 pm

Veya elime makası alırdım saçı çok uzun olanların saçını keserdim...bana baya küfür ederlerdi ama Rolling Eyes
€$K!Y@

€$K!Y@

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 12:16 pm

Banka soyma ihtimalim de çok yüksek tabi ki.....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:29 pm

öyle bir durumda kafayı yerdim heralde :S Very Happy
biLgeSu

Kadın Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 3:51 pm

24 saatcik nslsa dünyada tek olmanın tadını çıkar neden kafayı yiyosun ki ??? Laughing
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 8:45 pm

yani sanmırım kafayı terim derken anlam farklı valla inanılmaz şeyler yaparım pohahaha dünya batar D:
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 3:42 pm

Very Happy dünya 1 günlüğüne dursa senemi kaçırırdm bidahada kmse göremezdi:D
http://smgforum.tr.cx
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??   DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:29 pm

tmm ozamam senem yok olduğunda senden bilecez yeni

DüNyA 1 güNLüĞüN£ duRSa w£ YeRyÜzÜnDe t£K caNLı s!z KaLSanıZ NeLeR YaPaRsInIzZ??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnsan öLünce NeLer oLuyor ?