Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

N!CKL£R *BiLq£sU*

3 posters
YazarMesaj
biLgeSu

Kadın Mesaj Sayısı : 129

N!CKL£R *BiLq£sU* Empty
MesajKonu: N!CKL£R *BiLq£sU*   N!CKL£R *BiLq£sU* Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 6:04 pm

Anlatıcak hikayelerim bitmedi henüz, anlaşıcak dostlarım tükenmedi. Yorgunluk kırgınlık hepsi gelir geçer her şeye rağmen yaşamak güzeL..

En son biLgeSu tarafından C.tesi Ocak 01, 2011 2:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cRazyLoveR

cRazyLoveR

Erkek Mesaj Sayısı : 48

N!CKL£R *BiLq£sU* Empty
MesajKonu: Geri: N!CKL£R *BiLq£sU*   N!CKL£R *BiLq£sU* Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 8:03 pm

ffffffff...! süpeR bunLar =) payLaşm iÇin thanqS. Wink
biLgeSu

Kadın Mesaj Sayısı : 129

N!CKL£R *BiLq£sU* Empty
MesajKonu: Geri: N!CKL£R *BiLq£sU*   N!CKL£R *BiLq£sU* Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 1:04 pm

önemi yok.. görevimiz ...
0nlyZeBaNi06

0nlyZeBaNi06

Erkek Mesaj Sayısı : 17

N!CKL£R *BiLq£sU* Empty
MesajKonu: Geri: N!CKL£R *BiLq£sU*   N!CKL£R *BiLq£sU* Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:07 pm

Paylaşım İçin T.y Bi Kac Tanede Ben Verem Belki Beğenirsiniz

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...

Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil

Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü....

SENI SEVDIGIM KADAR YASASAYDIM OLUMSUZLUGUN ADINI ASK KOYARDIM...
GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM,GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM,YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM,BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM...

USANDIM YESERMEMIS UMUTSUZ BAHCEYI BEKLEMEKTEN,USANDIM,TARLA KUSUNUN SESINDEN USANDIM BU YUREKTEN KENDIMDEN USANDIM DURUP DURUP SENI OZLEMEKTEN:-((

KIZ DEDIGIN ISTANBUL GIBI OLMALIFETHI ZOR,FATIHI TEK

KENDIM ICIN BISEY ISTIYOSAM NAMERDIM ALLAH'IM ANNEME GUZEL BI GELIN NASIP ET!!AMINNNNN

N!CKL£R *BiLq£sU*
1 sayfadaki 1 sayfası