Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................

3 posters
YazarMesaj
grkn

grkn

Erkek Mesaj Sayısı : 131

ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Empty
MesajKonu: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:38 pm

çünkü...den sonrasını siz yazıyorsunuz... ÖRN. arkadaşlarımı seviyorum çünkü onları seviyorum...Very Happy:D:D,
mrtzn
Admin
mrtzn

Erkek Mesaj Sayısı : 637

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 1:22 pm

arkadaşlarımı seviyorum çünkü bana yakınlar ve ailem gibiler
biLgeSu

Kadın Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 3:17 pm

çünKüÜüÜü bu hayatta (hayat arkadaşı dışında) arkadaşsız olmuyo... KeNdiNi ifade edebiLeceğin kimseLerin warolması saNa güWeN veRiyoo Smile Very Happy Laughing
grkn

grkn

Erkek Mesaj Sayısı : 131

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 5:26 pm

arkadaşlarımı seviyorum çünkü...mutluluklar paylaştıkça çoğalır acılar paylaştıkça azalır, arkadaşlarımsa bu konuda en yakın kişilerdir....

seviyom nan sizleri...Very Happy
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:35 pm

arkadaşım sen kendin için bizi seviyosun biz yada ben deyim sizi siz olduğunuz için seviyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 12:16 pm

ben arkadaşlarımı seviyorum çünkü;onlar benim ailemden sonra hayatımdaki en yakın kişiler..bir şey olduğunda kötü yada iyi her zaman birbirimizin yanında oluruz.hatalarımızı gördüğümüzde düzeltmeye çalışırız.birbirimize destek oluruz.bazen ailemizle paylaşamadığımız şeyleri birbirimizle paylaşırız,hatta günün büyük bir bölümünü birlikte geçiririz.onlar benim herşeyim! burdan okuyan bütün arkadaşlarıma sevgiler.. =))
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 10:34 pm

güzel bi açıklama

Arkadaşlarımı seviyorum Çünkü benle ilgili bişey olduğunda ben onlara onlar bana destek olur

beni korur beni sever beni destekler tabiki ben de onları
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 1:14 am

tabiki..seninkide güzel bir açıklama.. =))
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 4:26 pm

arkadaş bi omuz bi teselli aracı gerektiğinde bi deneme tahtası yada hedef tahtası ama genelde insan Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:52 pm

yok ben öyle görmüorm Very Happy
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 8:13 pm

genelde beni öyle görüyolar Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 10:27 pm

ne yani sen deneme tahtasımısn?? Very Happy
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:22 pm

yok ağlama duvarı Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:23 pm

zuhaha:D anldm ama bn dier deneme tahtası kısmına demiştm xD
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:26 pm

yok ya onu lafın gelişi söyledim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:28 pm

bnde diorm deneme tahtası fln noluoo?? xD Very Happy Razz
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:35 pm

yok ya Very Happy ama nurcan ıssırdı beni acıkmış yeyimmi dedi bende helal olsun dedim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 10:45 pm

anldmm Very Happy zuhaha Very Happy
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 11:06 pm

ya ben böyle biriyim arkadaşları için kendini feda eden Razz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 6:37 pm

etceksn tabi gerçk arklar içn feda edilir Very Happy Very Happy
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 11:07 pm

iyide ne bağırıyon Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................   ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................ Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 3:47 pm

bn baırmıormm :DD

ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM ÇÜNKÜ........................
1 sayfadaki 1 sayfası