Ankara Suzan Mehmet Gonc Lisesi ÖĞRENCİ FORUMU ANKARA/MAMAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMG LİSESİ ÖĞRENCİ FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NEFRET ... :'(

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 276

NEFRET ... :'( Empty
MesajKonu: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 5:34 pm

İNANMAKTAN İNANDIGIMDA HER ZAMAN ZARAR GÖREN BEN OLMAKTAN
HAYATTAN

NEFRET EDİYORUM Crying or Very sad
http://smgforum.tr.cx
mrtzn
Admin
mrtzn

Erkek Mesaj Sayısı : 637

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 11:51 pm

kısmen aynı duygu

çok kötü bi durum Sad
de ja vu

de ja vu

Kadın Mesaj Sayısı : 179

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 4:17 pm

peki ya inanmazsan o zaman ne olur? bazı şeylere inanmazsan sahiplenmezsen bunları gerçekleştiremezsin. hiçkimse zarar görmek istemez tabiki. ama eğer gercekten yaşamak için direniyorsan ,, bni hiç bir şey yıkamaz..! diyorsan acıyı sevmen gerek. unutmaki her zaman seninle olabilecek seni kötü anlarında avutabilecek hep seninle o sımsıcak yüreğinde kalacak birileri vardır.. bence bu nefret ediyorum konulu başlık iyi değil. yani yaşamak için birşeyler yapıyorsan ya da hissediyorsan nefret etmemelisin.. maaşallah bu konu bayağı bi ilgi görmüş. bence bu nefret değilde daha güzel şeyler olsaydı bazı şeylerden nefret etmek yada bıktığın usandığın şeylerden bahsetmek yerine hayatın güzel yanları anlatılsaydı insanın içindeki yaşama sevincini canlandırabilecek konular olsaydı eminimki siteye girip bu bölümü okuyanlar birazcıkda olsun bundan etkilenir ve hayata daha sıkı tutunurdu. hayatın hep kötü yanlarını görüyor olamayız. öyle olsaydı neden hala yaşıyoruz..? sonuçta hayata devam edip etmemek bizim elimizdeki birşey.. bu yüzden sevgili dostum bu tür şeylerden nefret etme birascık polyanna olsan ne çıkar küçük şeylerden mutlu olmasını bilirsen hayat gerçekten çok güzel..

çok uzattım sanırım ama bunları yazmadan yapamazdım canım arkadasım özgün baskası bunları yazsaydı bu kadar cok şey yazmazdım hatta belki hiç yazmazdım ama hayat bu bazı şeylere göğüs germek gerekiyor.. canın yansa bile.. yoksa hayat seni ezer ve geçer. herseye ragmen dimdik ama dimdik ayakta kalmalısın.
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 6:05 pm

Alıntı :
küçük şeylerden mutlu olmasını bilirsen hayat gerçekten çok güzel..
Alıntı :
hayat bu bazı şeylere göğüs germek gerekiyor.. canın yansa bile..
Alıntı :
unutmaki her zaman seninle olabilecek seni kötü anlarında avutabilecek hep seninle o sımsıcak yüreğinde kalacak birileri vardır..

haklısın nurcan ve bu kelimeleri senden duymak bana çok büyük mutluluk getirdi ama nefret olmasaydı sevgide olmazdı bence bu nedenle nefret et ama fazla değil çünkü başını omzuna yaslayıp ağlaya bileceğin birileri vardır nekadar bize kızsanda özgün biz senin yanındayız herzaman
€$K!Y@

€$K!Y@

Erkek Mesaj Sayısı : 59

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 7:21 pm

Nurcan sen baya kompozisyon yazmışsın...
de ja vu

de ja vu

Kadın Mesaj Sayısı : 179

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:00 pm

Laughing Laughing iLham perisi çokkk bn daha çok kompozisyon yazarımm Smile
mrtzn
Admin
mrtzn

MesajKonu: Geri: NEFRET ... :'(   NEFRET ... :'( Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:45 pm

Very Happy ama güzel yazmışım Very Happy

NEFRET ... :'(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ......NEFRET EDİYORUM!!!
» NEFRET EDİYORUM
» NeFrEt Ed!yoRuM!!!!!!
» NEFRET EDİYORUM !!!!...!!!
» nefret ediyom